Ödüllü Korku Hikayesi Yarışması 2021 (Başvurular Sonlandı)

Türkiye’nin en çok içerik çeşidi sunan korku kanalı Cem’den Dinle olarak yine heyecan dolu bir etkinlikle karşınızdayım. Geçen yıl yaptığımız ödüllü korku hikaye yarışmasını bu yıl tekrarlıyoruz. Sizler de bu yarışmaya katılıp ödülleri kazanmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki açıklamalara göz atın. Haydi kaleminize kuvvet. Şimdiden başarılar ve bol şanslar:)

Hikayelerinizi cemdendinle@gmail.com adresinden bana ulaştırabilirsiniz. Bu mail adresi haricinde başka kanallardan gönderdiğiniz hikayeler dikkate alınmayacaktır.

YARIŞMA BAŞVURU ŞARTLARI
*Yarışmada herhangi bir yaş sınırı yoktur.
*Hikayeler korku ve gerilim türüne ait olmalıdır. Bu tarz öğeler içermelidir. İçeriğinde “cin” veya “cinli” öğeler içeren hikayeler yarışma dışıdır. Bunun dışında paranormal olaylar, hayaletler, seri katiller, ritüeller, ayinler, şeytanlar, canavarlar, akıl hastalıkları, doğaüstü olaylar, SCP gibi her türlü korku veya gerilim öğesi taşıyan hikayeler başvuru için gönderilebilir. Belirtilen korku öğelerini taşıyan bilimkurgu ve fantastik tarzdaki hikayeler de yarışmaya dahil edilecektir.
*Başvuru sahibi birden fazla hikaye gönderebilir.
*Gönderdiğiniz hikayeler orijinal ve %100 size ait olmalıdır. Başka bir yerden alınmış veya başkasına ait olmamalıdır. Başka bir kaynaktan alındığı tespit edilen hikayeler yarışma dışı kalacaktır.
*Hikayelerin düzgün bir dille yazılmış olması, Türkçe kurallarına azami şekilde uyması, gramerine ve akıcılığına dikkat edilmiş olması gerekmektedir. Çok bozuk Türkçe ile yazılmış, baştan sağma hikayeler başvuru dışında kalacaktır.
*Hikayelerin uzunluğu maksimum 1500 kelime olmalıdır. Bu sayıyı aşan hikayelerin başvurusu geçersiz sayılacaktır.
*Hikayelerin WORD dosyasında gönderilmesi tercih edilir ama şart değildir. PDF olarak gönderilen hikayelerin başvurusu kabul edilmeyecektir.
*Başvuru yapan tüm hikayeler yarışmaya katılma hakkı kazanmayacaktır. Başvuran hikayeler arasından yarışmaya katılacak hikayeler tarafımdan belirlenecektir.
*Göndereceğiniz hikayeler ilk defa Cem’den Dinle kanalına gönderilmiş olmalıdır. Daha önce başka platformlara gönderilmiş ve yayınlanmış hikayelerin başvurusu geçersiz sayılacaktır. Yarışmaya katılmaya hak kazanmış ve bu durum sonradan fark edilmişse hikayeler diskalifiye olacaktır.
*Yarışmaya katılma hakkı kazanma şansınızı arttırmanız için çok klişe, basit kurgulanmış, defalarca benzeri yazılmış hikayelerden kaçınmanızı tavsiye ederim.
*Yarışma ödüllü bir yarışmadır ancak ödüller sadece Türkiye sınırları içerisinde ikamet eden bir kazanana gönderilecektir. Türkiye dışında ikamet edenler yarışmaya katılabilirler ancak kazandıkları takdirde ödülleri bir alt sıradaki yarışmacıya gönderilecektir.
*Başvurular 30 Temmuz saat 23:59 itibariyle sona erecektir.

YARIŞMADA KAZANANIN BELİRLENMESİ
*Tüm başvuru şartlarını sağlamış ve benim de beğenimi kazanmış hikayeler yarışmaya katılmaya hak kazanmış olacaktır. Yarışmadaki tüm hikayeler tarafımdan seslendirilecek ve gruplara bölünmüş halde yarı final formatında kanalda paylaşılacaktır. İzleyiciler hikayeleri tek tek dinledikten sonra paylaşılmış olan oylama linkinden beğendikleri hikayelere oy vereceklerdir. Bu oylamaya göre finale kalan hikayeler belirlenecek ve finalde son bir oylama yapılacaktır. Finalde en çok oyu alan hikayenin sahibi şampiyon olacak, ilk üçe giren hikayelerin yazarları yarışmadaki ödülleri kazanacaktır.

ÖDÜLLER
Üçüncü: 50 TL para ödülü + Cem’den Dinle baskılı kupa bardak
İkinci: 100 TL para ödülü + 1 adet Kostenlos t-shirt
Birinci: 250 TL para ödülü + 1 adet Kostenlos sweatshirt

Kostenlos Instagram: kostenlosdesign
Kostenlos alışveriş sitesi: https://www.shopier.com/kostenlos

2020 yılı Ödüllü Hikaye Yarışması videolarına buradan ulaşabilirsiniz: https://www.youtube.com/playlist?list=PL6WLAV5obwya-h-n7km2bH10mDOAoBRi-

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: