Cem’den Dinle Hakkında

Türkiye’nin en orijinal creepypasta ve korku hikaye platformuna hoş geldin…

Biraz korkmak istiyorsan doğru yerdesin.

Karanlıkta, belki bir ateş başında anlatılacak birbirinden ürkütücü creepypasta ve korku hikayeleri hazırladım sana. Sadece korkmakla kalmayacaksın; değişik hisler kucaklamanı sağlayacak farklı türde öykülerle de karşılaşacaksın, hiç merak etme.

En güzel hikayeleri benden dinle…

Şimdi odanın ışığını kapat, geriye yaslan ve kendini karanlığa bırak…

Sana anlatacaklarım var…

YouTube kanalım için: Cem’den Dinle YouTube

Sitede yayımlanmasını istediğiniz korku hikayeleriniz varsa cemdendinle@gmail.com adresinden iletebilir ya da Hikayeni Gönder sekmesindeki formla bana gönderebilirsiniz.

Cem Erdoğ Hakkında

Cem’den Dinle’nin yaratıcısı Cem Erdoğ, İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra grafik tasarım eğitimi aldı. Daha sonra pazarlama üzerine kariyer yapmayı seçti. 11 yıl boyunca özel sektörde pazarlama departmanlarında farklı görevler aldı. 2011 yılında kendi sinema sitesini kurdu. 6 buçuk sene boyunca, hem burada hem de farklı sitelerde sinema üzerine içerikler üretti. Daha sonra YouTube platformuna geçerek korku hikaye yazarlığı ve seslendirme yapmaya başladı. Gerçek suç temalı kısa belgeseller hazırlayıp seslendirdi. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi üzerine eğitim aldı. 2020 yılında podcast macerasına atıldı ve iki farklı podcast yayınlamaya başladı. Bu podcastlerden biri, 2021 yılında Spotify Türkiye’nin en çok dinlenen hikaye podcasti oldu ve genel sıralamada ilk 30’da yer aldı.

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: