Bağışla Destek Ol

Yaklaşık iki buçuk senedir, İngilizce creepypastaları çevirip sizlere sunduğum gibi kendi yaratıcılığımla yazdığım, tamamen bana ait hikayeleri de YouTube’da ve cemdendinle.com da paylaşmaktayım. Bu işi çok zevk aldığım için hobi olarak yapsam da ciddi bir emek ve zaman harcamaktayım.

Eğer bu emeğime maddi destek olmak isterseniz, aşağıda linklerine ulaşabileceğiniz YouTube Katıl özelliğinden veya Patreon hesabımdan bana bağış yapabilirsiniz. Bu sayede ben de sizlere daha çok içerik sunabilme şansına sahip olabilirim.

YouTube Katıl özelliğinden ve Patreon’dan bana destek olan bağışçılar, bağış miktarlarına göre hem YouTube kanalında, hem web sitesinde hem de Discord serverında çeşitli ayrıcalık ve avantajlara sahip olacaklar. Detaylı bilgi için Cem’den Dinle YouTube Katıl sayfasına ve Patreon hesabına göz atmanız yeterli.

YouTube Katıl özelliği için:

KATIL

Patreon hesabı için:

 

Vereceğiniz her türlü destek bana aynı zamanda güç ve moral verecek. Sizlere daha yoğun, farklı ve kaliteli içerikler sunmak, kısacası sizleri mutlu etmek için daha çok emek harcayacağım. Her şey için şimdiden teşekkürler. İyi ki varsınız:)

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: