Kayıp İkiz Oyunu

Bu, katılımcıların daha önce hayatlarında hiç görmedikleri ikizleriyle karşılaşma şansını yakalayacakları bir oyun.  Oynaması oldukça basit. Fakat sonuçları can sıkıcı olabilir.

Burada ikiz diye bahsettiğimiz şey siz nasıl bir insansanız onun yansımasıdır, olmak istediğiniz kişi değil. Gerçekten iyi bir insansanız ikizinizle hoş ve memnuniyet verici bir karşılaşma yaşarsınız. Fakat zorbalık eden, yalan söyleyen, hile yapan veya insanlara zarar veren biriyseniz, yaşayacağınız tecrübe karanlık ve acı verici olacaktır.

Bu oyunu oynamak için yalnızca üç şeye ihtiyacınız var: Boş bir dolap, bir mum ve bir ayna.

İlk olarak ayna ile başlayın. Boyutları önemli değil. Bunu dolabın içine asacaksınız. Ayna dolap kapısının tam karşısına asılmalı yani yansımada kapıyı görüyor olmalısınız.

Şimdi mumu yakıp dolabın içine girin ve kapıyı arkanızdan kapayın.

Aynaya bakın. Kendinizi ve arkanızdaki kapalı kapıyı görüyorsunuz.

Şimdi sanki bir kapıyı çalıyormuşsunuz gibi elinizi yumruk yapıp aynaya iki defa hafifçe vurun. Mumu üfleyip söndürün ve yeniden iki kez aynaya vurun.

Dolabın kapısının açıldığını duyacaksınız. Fakat arkanızdaki kapı hala kapalı, bunu aynadan görebiliyorsunuz. Daha sonra nefes alma sesi duyacaksınız. Artık oyun başladı. Sakin bir sesle “merhaba” deyip ikizinizi selamlayın ve yanıt için bekleyin. Sonra cevabı evet veya hayır olan bir soru sorun. İnanın, kesinlikle cevap alacaksınız.

İkizler iki türlü tavır sergileyebilir: Dostça veya saldırgan.

Eğer iyi bir insansanız selamlamanıza nazik bir yanıt alacaksınız. Sorunuzu sorduğunuzda cevabınız size fısıldanacak. Kısa süre içinde sıcak bir rahatlama hissi oyuncuyu saracak. Kapının kapanma sesi oyunun bittiğine işarettir. İkiziniz kontak kurmuş, mesajını iletmiş ve dolabı terk etmiş olacak.

Kötü bir insansanız öfke dolu bir hırlama duyacaksınız. Sorduğunuz sorunun yanıtı ikizinizden tırmalama ve ısırılma olarak geri dönecek. Kemik sızlatan bir soğuk dolabın içine dolacak ve dehşet dolu bir his sanki sarsıcı bir şekilde cehennemin geçidini açacak. Kapının sertçe kapandığını duyacaksınız ve ayna yere düşüp paramparça olacak.

Dolabı terk ederken ister sağlam ister kırılmış olsun, aynayı yanınıza alın. Eğer onu geride bırakırsanız ikizinizin size seslendiği ve ayna sökülene kadar duvarlara vurduğu bir lanetin içine düşersiniz.

Bu oyun insanların ruhlarına dair birçok gizemi ortaya çıkarma gücüne sahip. O sebeple dikkatli olun.

İyi oyunlar…

Not: Hikaye yabancı kaynaklardan alınmıştır. Çeviri, takipçilerimden Buğra’ya aittir.

Kayıp İkiz Oyunu” için bir yanıt

Add yours

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: