Ödüllü Korku Hikayesi Yarışması (Son Başvuru 1 Temmuz)

(Başvuru süresi dolmuştur)

Türkiye’nin en çok içerik çeşidi sunan korku kanalı Cem’den Dinle olarak yine heyecan dolu bir etkinlikle karşınızdayım. Bir hikaye kanalı olarak uzun zamandır kafamda olan ödüllü hikaye yarışması projesini hayata geçiriyorum. Sizler de bu yarışmaya katılıp ödülleri kazanmak istiyorsanız lütfen yukarıda yer alan YouTube videoma ve aşağıdaki açıklamalara göz atın. Haydi kaleminize kuvvet. Şimdiden başarılar ve bol şanslar:)

Hikayelerinizi aşağıdaki kanallardan bana ulaştırabilirsiniz. Aşağıdaki iki kanal haricinde gönderdiğiniz hikayeler dikkate alınmayacaktır.
https://cemdendinle.com/hikayeni-gonder/ adresindeki formu doldur cemdendinle@gmail.com adresine gönder

YARIŞMA BAŞVURU ŞARTLARI
*Yarışmada herhangi bir yaş sınırı yoktur.
*Hikayeler korku ve gerilim türüne ait olmalıdır. Bu tarz öğeler içermelidir. İçeriğinde “cin” veya “cinli” öğeler içeren hikayeler yarışma dışıdır. Bunun dışında paranormal olaylar, hayaletler, seri katiller, ritüeller, ayinler, şeytanlar, canavarlar, akıl hastalıkları, doğaüstü olaylar, SCP gibi her türlü korku veya gerilim öğesi taşıyan hikayeler başvuru için gönderilebilir. Belirtilen korku öğelerini taşıyan bilimkurgu ve fantastik tarzdaki hikayeler de yarışmaya dahil edilecektir.
*Başvuru sahibi birden fazla hikaye gönderebilir.
*Gönderdiğiniz hikayeler orijinal ve %100 size ait olmalıdır. Başka bir yerden alınmış veya başkasına ait olmamalıdır. Başka bir kaynaktan alındığı tespit edilen hikayeler yarışma dışı kalacaktır.
*Hikayelerin düzgün bir dille yazılmış olması, Türkçe kurallarına azami şekilde uyması, gramerine ve akıcılığına dikkat edilmiş olması gerekmektedir. Çok bozuk Türkçe ile yazılmış, baştan sağma hikayeler başvuru dışında kalacaktır.
*Hikayelerin uzunluğu maksimum 1500 kelime olmalıdır. Bu sayıyı aşan hikayelerin başvurusu geçersiz sayılacaktır.
*Hikayelerin WORD dosyasında gönderilmesi tercih edilir ama şart değildir. PDF olarak gönderilen hikayelerin başvurusu kabul edilmeyecektir.
*Başvuru yapan tüm hikayeler yarışmaya katılma hakkı kazanmayacaktır. Başvuran hikayeler arasından yarışmaya katılacak hikayeler tarafımdan belirlenecektir.
*Daha önceden bana hikaye ulaştırmış ve beğenimi kazanmış yazarların hikayeleri yarışmaya dahil edilecektir.
*Yarışmaya katılma hakkı kazanma şansınızı arttırmanız için çok klişe, basit kurgulanmış, defalarca benzeri yazılmış hikayelerden kaçınmanızı tavsiye ederim.
*Yarışma ödüllü bir yarışmadır ancak ödüller sadece Türkiye sınırları içerisinde ikamet eden bir kazanana gönderilecektir. Türkiye dışında ikamet edenler yarışmaya katılabilirler ancak kazandıkları takdirde ödülleri bir alt sıradaki yarışmacıya gönderilecektir.
*Başvurular 1 Temmuz saat 23:59 itibariyle sona erecektir.

YARIŞMADA KAZANANIN BELİRLENMESİ
*Tüm başvuru şartlarını sağlamış ve benim de beğenimi kazanmış hikayeler yarışmaya katılmaya hak kazanmış olacaktır. Yarışmadaki tüm hikayeler tarafımdan seslendirilecek ve tek bir video olarak kanalda paylaşılacaktır. İzleyiciler hikayeleri tek tek dinledikten sonra paylaşılmış olan oylama linkinden beğendikleri hikayelere oy vereceklerdir. En çok oyu alan hikayenin sahibi yarışmadaki ödülleri kazanacaktır.

ÖDÜLLER
Yarışmada en çok oyu alan hikayenin sahibi aşağıdaki ödülleri kazanacaktır.
*1 adet Seagate 1TB Taşınabilir (External) Harddisk (marka sonradan değişebilir)
*1 adet Cem’den Dinle Baskılı Kupa Bardak
*1 adet Agatha Christie’nin Yazdığı “On Küçük Zenci” Romanı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: