Benim Canım Lily’im, Seni Çok Özledim

Hikayeyi okuduktan sonra en aşağıdaki BUNU DERECELENDİR alanından puanlayınız.

Merhaba benim adım Mai. 29 yaşındayım ve bir kız kardeşim var. Daha doğrusu ikizim demeliydim .kardeşimin adı Lily.

Annem onun ismini koyarken Lilypad (Nilüfer) den ilham almış.Annemin bu ismi seçmesinin nedeni; Nilüfer bataklık gibi çoksulu
ortamlarda yetişen bir çiçektir .Bataklığın kötülüğü, nilüferin ise umut ve güzelliği sembolize eden bir çiçek olması annemi çok etkilemişti.
Ben bekar olmama rağmen bir çok ilişkim oldu ama sevgililerimin hepsi beni terk etti. Tek olmaya alışmıştım artık . ama sevgili saf kardeşim nişanlıydı ve 1 ay gibi kısa bi süre sonra evlenecekti.Damatımızın ismi ise jason dı.
Kendisi 1.92 boyunda kalıplı ve yakışıklı biriydi .Bu etkileyici fiziğini eski asker günlerine borçluydu.Ama talihsiz bir olay yaşamış ve 1 gözünü kaybetmişti.
Bu yüzden askerlik mesleğini bırakmak zorunda kalmış.Bu günlerde ise// Nasıl daha iyi bir asker olunur// temalı seminerler veriyor ve küçük bir spor salonu işletmekle geçimini kazanıyordu.
Bankada Yüklü miktarda parası olmasına rağmen birşeylerle uğraşmadan duramıyordu.Eski bir asker işte ne olucak.
12 Nisan günü o günü hiçbir zaman unutamayacağım. çünki o gün Jasonun dediğine göre, Lily ile tartışmışlar .bunun üzerine Lily çok öfkelenmiş ve Gecenin 1 inde evi terk etmiş.
Sabah olunca ise jason o acı haberi  almış.Acı haber ise lily ye araba çarpmış. Jason sert bir adamdı ama bu haber onu yerle bir etmiş.
Jason kendisini Lily ile yeni yaptırdıkları eve kapatmış. o zamanlar çok kötü zamanlardı.Ben bile işime 1 ay süresince izin almıştım , dünya benden tatlı lily mi almıştı.
1 ay sonra bu duruma ne kadar zor olsada alıştım ama duydum ki jason alışamamış. Jason kimseyi evine almıyor aynı zamanda evdende çıkmıyormuş.Sporsalonunuda kapatmış.
O gün keşke o eve gitmeseydim .Kapıyı çaldım.içerden  televizson sesi ve havadurumunu sunan muhabirin sesini duyabiliyordum. (Jason): git burdan ,postacıysan postaları kapıdan at. dedi (Mai):Jason benim iyimisin ? .dedim
Kapıdan tıkırtı sesleri geldi.Belli ki kapı kilitliydi ve şuan açılıyordu.Kapı birden bire şiddetle açıldı ve jason bana sarıldı.
Ben o kadar şaşırmıştım ki ona geri sarılmayı unuttum. Jason bana baktı ,Gözleri doldu  ve şöyle dedi (Jason):Teşekkür ederim Geldiğin için onun en sevdiğim hali olan şaşırmış halini bana Tekrardan gösterdiğin için. dedi
Ben tam ağzımı açıp konuşacaktımki jason benden içeri girmemi rica etti.Teşekkür ederek içeri girdim ve salondaki bir koltuğa oturdum.
Jason mutfağa gitti ve benim için bir fincan dolusu sıcak kahve getirdi.Akşama kadar jasonla konuştuk dertleştik, güldük eğlendik ve bana 1 aydır ilk defa bu kadar mutlu hissetdiğini söyledi.
Jason Defalarca bana bakıp ağladı .Nerden bilebilirdim ki o askerin içinde yumuşacık bir kalp olduğunu.Saat çok geç oldu Jason ile vedalaşırken kapıya doğru gidiyordum.
Jason kendini eve kapattığı için Bütün pencereler kapalıydı. Dışarıda Çok şiddetli yağmur yağdığını Jason benim için kapıyı açtığında fark ettim.
Ben lily gibi ıslanmayı dert eden bi tip değildim şemsiyem olmasa bile bi taksi çağırıp taksiye kadar koşabilirdim. hem biraz ıslanmak ne kadar kötü olabilirdi.
Aklımdan bunları Geçirirken Jason aniden kapıyı kapattı ve bana (Jason) Seni asla bu yağmurda dışarı yollamam dedi.Ben tam (Mia)önemli değil hem sana yük olmıyım. Derken.
(Jason) olurmu öyle şey Sen benim canımdan daha değerlisin Lütfen bu gece benim misafirim ol. dedi.
Normalde asla bir erkekle aynı evde yanlız kalmam ama jasonu 2 yıldır tanıyordum. o yabancı değildi.Jasona (Mia)Sanırım ne kadar laf anlatsamda kararını değiştiremiyeceğim değilmi ? dedim
O ise başını salladı ve (Jason) Beni takip et . dedi.Birlikte üst kata çıktık.Üst katta 1 tuvalet ve 2 yatak odası vardı.
Jason soldaki odanın kapısını açarak bana (jason) burada kalabilirsin rahattır.Aslında burasını gelecekteki aşk meyvemiz için ayırmıştık. dedi, ve derken hüzünlendi.
İçerideki bütün duvarlar pembe rengindeydi Ve Çift kişilik yatak vardı.(Jason) Ben senin sağındaki odada kalıcam ,Bir ihtiyacın olursa lütfen söyle. dedi.
Ben ise gülümseyerek Teşekkür ettim ve soldaki odaya girdim. Söylemeliyim ki yatak çok rahattı. Hemen kendimi yatağa attım.
Oda gerçekten de çocuk odasına benziyordu. Tavanda şirinmi şirin çizimler, duvara asılı olan rafta duran boyama kitapları ve oyuncaklar.Ve son olarak Büyükçe bir dolap.
Dolabı görünce gülümsedim ve aklıma lily nin bana yıllar önce söylediği laf aklıma geldi.(Lily) Abla Bizim çok fazla kıyafetimiz olmadı ama bir gün çoçuğum olursa ona kocaman bir dolap dolusu elbise alıcam, Ve hergün onun kıyafetlerini değiştiricem.
demişti .Ah benim tatlı kardeşim, küçük çocuk o kadar kıyafeti ne yapıcak ? dedim içimden,yatakta yatarken.Ve o zaman duvarın köşesinde duran o büyük kutuyu fark ettim.
Kutunun üstünde : Lily : yazıyordu. Kutuyu biraz araştırdım. içinde kardeşimin elbiseleri ve makyaj malzemeleri gibi şeyler vardı.Jason evden çıkmadığı için bunlarıda atamaya fırsat bulamadığını düşündüm.
Her gün dışarıdan yemek söylüyormuş ,bu gidişle şişmanlar ama umrunda olduğunu düşünmüyorum.Lily nin kutusundan birkaç temiz havlu aldım ve jasona seslendim. (Mia) Jason banyoyu kullanabilirmiyim ?
Jasondan ses gelmedi. beni duymadığını düşünmeye başladığım anda kapı açıldı ve jason sağ kulağında bir çep telefonu varken bana Eliyle tabiki işareti yaptı. Ardından banyoyu işaret etti.
Ben ise kafamı Teşekkür eder gibi eğdim ve banyoya gittim. giderken jasonun telefonla konuştuğunu duyabiliyordum (Jason): aynen jhon Dün ki maçta çok talihsizdik ama onun için aramadım. eski dostum sana bir işim düştü.Sibiryada görev yaptığımız zamanki
….. O konuşurken ben duşa girdim. Başkalarının telefon konuşmalarını dinlemek ayıptı ve gerçekten sıcak suyla dolu bir küvete ihtiyacım vardı.
Küvette o kadar uzun süre kalmıştımki, saatin gece 3 olduğunu fark edemedim bile. 2 saattir duştaydım.Sanırım gerçekten duşa ihtiyacım varmış.
Lily nin kutusundan aldığım temiz havluları kullanıp kendimi kuruladım. Lily nin elbiselerinden bir tanesini giymeyi düşünüyordum ama jasona daha fazla lily yi hatırlatmak istemedim. o yüzden eski elbiselerimi geri giydim.
Yatağıma geri dönerken Jasonun odasının kapısının biraz açık kaldığını gördüm.Kendime hakim olamadım ve aralıktan odanıniçine  baktım.Duvarda Jasonla lily nin nişanındaki fotoğrafları vardı, hatta birtanesin de ben bile vardım.
Her fotoğrafın altında bazı sözler yazılıydı. (Sevgili ruh eşim seni çok seviyorum) . veya (Benim tatlı eşim). ama  bir fotoğraf hepsinden daha büyüktü.
Fotoğrafta lily yatağında uyuyordu Belliki fotoğrafı jason çekmişti.Fotoğrafın altında yazan söz ise kalbimi ısıttı.( Saçların çok güzel kokuyordu uyandırmaya kıyamadım ).Gülümsedim ve jasonun yatağına baktım .Jason uyuyordu kapıyı kapatıp yatağıma geçtim.
Uyumaya çalıştım ama o büyük dolabın içindeki şirin elbiseleri çok merak ediyordum .Yarım saat kadar uyumaya çalıştım ama ne kadar çalıştıysamda başaramadım.Ne olursa olsun o dolabı açmalıydım. Ayağa kalktım tam dolabın kapısını açacakken  dolabın kapısı kendi kendine açıldı,Ve içinden Karmaskeli ,irice bir adam çıktı.
Adam beni  odanın karşı duvarına kadar itti.Duvarı çaptım ve yere düştüm. Şok içindeydim .Adam sağ Elinde büyükçe bir bıçakla bana doğru koştu.Tam bağırıcakken sol eliyle ağzımı tuttu,ve  tek parmağını kendi ağzına koyarak ŞŞŞŞŞ dedi.
Başıma ilk defa böyle bir olay geliyordu .Adam tam sol  elini gevşetirken elini ısırdım ve Gözlerimi kapatıp Bağıra bildiğim kadar bağırdım.
Adam sol elini benden uzaklaştırdı ve bıçağı boynuma doğru getirmeye başladı.O sırada jason hemen içeri daldı ve Kar maskeli adamın üstüne atladı .Jason eski asker olduğu için adamın sağ elini çevirdi ve bıçağı aldı.Bunlar olurken kar maskeli adam acı içinde bağırdı ve (Kar maskeli adam ) aaaah hey dos ..
Cümlesini bitiremeden jason aldığı bıçağı adamın kafasına sapladı.Adamın kafasından kanlar fışkırıyordu.Ben o sırada o vahşete dayanamayıp bayılışım.
Uyandığımda Jasonun Kamyonetindeydim Jason ise Kamyoneti sürüyordu. Jason bana bakıp (Jason) Sonunda uyandın Merak etme seni güvenli bir yere götürüyorum.dedi
Ben ise olanları hala anlamıyordum, anlamak istemiyordum.Jason bana kutu bardak içinde kahve uzattı ve bana (Jason ) al sakinleştirir dedi. Ben ise hiç düşünmeden kahveyi aldım ve bi dikişte içtim.
Ne kadar aptalmışım.Jasona nereye gittiğimizi sorduğumda (Jason)Polis istasyouna tabiki .dedi.Bir şeylerin yanlış olduğunu o an fark ettim ormanın ortasında yol alıyorduk.
Bu çok anlamsızdı.Jason ile ilgili bir şeyler yanlıştı Bozuntuya vermedim ve jason a çantamın nerede olduğunu sordum .Jason ise (Jason) çantamı arabanın bagajında koydum. dedi.Ben ise(Mia) gülerek oh iyi dedim.Jason bana bakıp(Jason) neden çantan bu kadar önemli ? diye sorunca
(Mia) cüzdanım, telefonum, gibi özel eşyalarımın orda olduğunu söyledim.Jason ise bunu anlayışla karşıladı .Yalan söyledim. çantamda biber gazı spreyim vardı ama jasonın bundan haberi yoktu.
Jason 3 dakika sonra ormanın derinliklerinde bulunan ahşap bir kulubenin önünde  durduk. artık bu bekleyişe katlanamıyordum. Yanımda bir katil vardı ve benim bu konu hakkında hiçbirşey yapmadan durmam gerekiyordu.
Jasona (Mia) Çantamı getirirmisin lütfen? dedim.Güler bi yüzle. Jason ise ilk önce kendi kapısı açtı . Dışarı çıktı ve sonra benim kapımı açtı. Sonra bana dediki(Jason) Kendin almaya ne dersin?
Ben bu cevabı çok korkutucu ve garip buldum. Ayağımı kamyonetin dışarısına atıcaktım ki yapamadım.Birden içimi çok büyük bir korku kapladı.Vucudumu kontrol edemiyordum.
Jason güldü ve beni kucağına aldı. kulübeye doğru beni taşırken konuşmaya başladı(Jason) Kahvene biraz kas gevşetici koydum. dedi.Jasona cevap verecektim ki ağzımıda oynatamıyordum artık.
Kas gevşetici bütün vucuduma yayılmıştı artık.(Jason)Taktir edersin ki dedi ve kulübenin kapısını açarken konuşmaya devam etti.(Jason):normal kas geşeticiler bu kadar etkili olmuyor.Bu yüzdende bende
Aslanları gevşetmek için kullanılan kas gevşeticilerden biraz senin kahvene kazara koymuş olabilirim. dedi yüzünde Garip bir gülümsemeyle . Hasta gibi hissediyordum ama ilaç yüzünden değil .Jason bodruma indi ve yerde duran Demire benzeyen ama aslında güçlendirilmiş çelikten yapılma bir kapak açtı. oraya inmeye başladık.
Aşağı inerken bana dedi ki(Jason) gerçekten kız kardeşin çok özeldi. dedi.bunu derken geniş bir odaya vardık her taraf demirle kaplıydı Etrafta bir mutfak, bir yatak ,Yatağın üstünde zincirler. küçük bir duş kabini ve küçük bir televizyon vardı.
Ama en ürkütücü olanı ise odanın sol köşesinde büyük bir cam fanusun içinde balmumundan yapılmış kardeşimin bir heykeli vardı.Heykelin altında ise senin güzel vucudun toprağın altında değil balmumunun görkemi üzerinde olmalı yazıyordu.Yani lily nin cesedi o balmumu heykelinin içindeydi.Beni yatağa bırakıp zincirlerle ellerimi bağlarken konuşmasına devam etti
(Jason) Benim güzel karım çok düşünceliydi ama tek kusuru seni benden daha çok severdi.Seni o kadar severdi ki, Onunla ilk tanıştığımızda yakışıklı erkeklere para verip seninle( yani Mia ile ) sevgili olmalarını sağladım.
Sonra seninle sevişmelerini aynı zamanda o anları videoya almalarını söyledim. Sonra o videolarını bana vermelerini ardından seni bi paçavra gibi bırakmalarını Rica ettim 🙂 Kardeşini etkilemek kolaydı onunla ilk ilişkimden sonra doymadım bunu ona söyledim. yetmedi dedim sana doyamıyorum dedim.o kadar tatlıydı ki . anlayışla karşıladı ama sınırında olduğunu ama söz yarın istediğim herşeyi yapacağını söyledi.
Onu çok seviyordum o kadar seviyordumki 1 gün daha bekleyemeyecek kadar .Onu tehtit ettim Eğer  herdediğimi yapmazsa senin(mianın ) uygunsuz videolarını herkese yayacağımı ve eğer bunu yaparsam ablasının bir daha kimseyle evlenemeyeceğini yani asla çoçuğunun olmayacağını söyledim.
Çok korktu ama çok tatlıydı. Diyorum sana onu görmeliydin.O gün defalarca ona sahip oldum. o gün ona doyduğumda 10 dakika boyunca yataktan kalkamadı ve ağlamaya başladı.Hızlı davranıp hemen onun gözyaşlarını  bir süngerle  alıp bir su şişesi kapağına biriktirdim.
Günlerce ,haftalarca. yıllarca tenlerimiz buluştu en başta hemen ağlarken sonralarda alıştı ve limitini arttırdı onunla gurur duyuyordum. Bana ihanet edeceğini hiç düşünmedim.Gözyaşlarını belli bir seviyeye gelene kadar topladım ve bir kolye yaptırdım. kolyenin ortasındaki beyaz incinin içinde onun gözyaşları vardı.
Bunu ona gösterdiğim ve içinde o tatlı gözyaşlarının olduğunu söylediğim an evden kaçtı.  Ben ilk defa ondan nefret ediyordum. Onu o kadar seviyordum ki ona güzel bir kolye yaptırdım ama o ağlayarak kaçtı.Arkadaşımı arayıp beni arabasıyla almasını söyledim.Arkadaşım geldiğinde onun arabasının direksiyonuna geçtim ve lilyi arayıp bulup onu ezdim.
 Arkadaşımla askerde tanışmıştık.Çok kan gördük o yüzden bu olay karşısında hiç tepki vermedi.Ve bana dönerek(Jhon) ödeştik. dedi.Bende ona ağlayarak sarıldım ve(Jason) ödeştik dedim.
Rusyada görev yaparken arkadaşım kamp bölgesinden gizlice ayrılıp yakınlardaki bir köyde gitmişti. köylü bir kıza tecavüz ederken ben olaya tanık oldum ve Ona(jason) artık bana borçlusun.  lafımı bitirdikten sonra kampa geri döndüm .O köylü kızının benim kampa geri döndüğümü  görünceki yüzifadesi  tek kelimeyle Haz vericiydi anlarsınya.
Konumuza dönelim sen duştayken arkadaşımı aradım ve kar maskesiyle beraber evime gelmesini söyledim.gelincede senin odandaki dolaba yönlerdirdim .
Ona onu öldürmeyeceğimi söyledim .Yalan söyledim.(jason ) Lily im geri geldin. dedi bana bakarak(jason)2 yıl dayandın ve sonunda dayanamayıp pencereden uçup gittin   seni bir kere kaybettim bir daha  kaybetmiyicem. Seni penceresiz bir odada Ölene kadar tutmam gerekse bile.

Yazar: Yusuf Salman

Hikayeyi okuduktan sonra aşağıdaki BUNU DERECELENDİR alanından puanlayınız.

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: